HRİSTİYAN FORUM
Tanrı'm, Tanrı'm, beni neden terk ettin?
HRİSTİYAN FORUM > > Hristiyan Forum > İncil

Tanrı'm, Tanrı'm, beni neden terk ettin?

Bu konu 1631 kez okundu, 2 kez cevaplandı

elyon...
(GEÇERSİZ EMAİL YÜZÜNDEN ÜYELİĞİNİZ OTOMATİK OLARAK İPTAL EDİLMİŞTİR. (YÖNETİME BAŞVURUNUZ))
- -

Bu cümle ile Mesih ne anlatmak istiyor? Mesih'in ölmeden önce bunu söylemesinin nedeni nedir?
Şimdiden teşekkürler...

Yönetim Notu: Orada özel olarak Mesih, İncil okuyanlara bir şey anlatmak istemiyor veya o yönde bir ifade değildir. Baba ile olan iletişimin kesilmesi ve günahın o anda tamamen üstlenilmesi sonucu çekilen ruhsal acının ifadesidir. Bu bir "nedensellik" değil "ruhsal ilişki" ifadesidir. Ayrıca Mezmurlardaki peygamberliği yerine getirmektir. Kısaca özet bu şeklidedir.

- -
 #1.  ✍ 2010-08-01, 22:45

S A D M İ N
(☩Admin (FACEBOOK TWITTER))
- -

Bu konuda forumda arama yapınca;

konularını buldum, belki daha yararlı olabilecek bilgilere ulaşabilirsiniz.

- -
 #2.  ✍ 2010-08-02, 00:00

elyon...
(GEÇERSİZ EMAİL YÜZÜNDEN ÜYELİĞİNİZ OTOMATİK OLARAK İPTAL EDİLMİŞTİR. (YÖNETİME BAŞVURUNUZ))
- -

moderator1 yazdı:
Bu konuda forumda arama yapınca;

konularını buldum, belki daha yararlı olabilecek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evet,işime yaradı.Çok teşekkür ederim.

- -
 #3.  ✍ 2010-08-02, 00:35

ÜYE DEĞİLSENİZ, HEMEN ÜYE OLUN!

Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifre (tekrar):

Email adresiniz:
(Forum sistemi size bir hoşgeldiniz emaili gönderecektir. Eğer geçersiz bir email kullanırsanız, üyeliğiniz bir süre sonra kendiliğinden askıya alınacaktır. Lütfen "@hotmail.com" email adreslerini kayıtta kullanmayınız)

Email adresiniz (tekrar):

ÜYE İSENİZ, GİRİŞ YAPINIZ:

Kullanıcı adınız:

Şifreniz:

Şifrenizi mi unuttunuz?
youtube: İncil filmini, azizlerin yaşamları filmlerini ve Hristiyanlık'la alakalı videolarımızı izleyin! youtube kanalımızdan izleyin
twitter: Forumdaki son mesajları, twitter hesaplarımız aracılığıyla takip edin!
facebook: Forumdaki son mesajları, facebook sayfalarımız aracılığıyla takip edin!

SİTE İÇİ ARAMA MOTORU

Hristiyanlık hakkında merak ettiğiniz şeyi aşağıdaki kutucuğa yazarak sitemiz içinde arayın!

Tevrat, Zebur, İncil (hristiyan kutsal kitapları) içinde kelime arama

Tevrat & Zebur İncil