>

>

>

Forumdaki tüm mesajlardan günlük olarak haberdar olun!

GÜNLÜK FORUM BÜLTENİ EMAİL ABONELİĞİ

Açılan sayfadaki ilk kutucuğa email adresinizi, ikinci kutucuğa da resimde göreceğiniz harfleri yazın. Daha sonra email adresinize gönderilen emaildeki linke tıklayın.

Yanılmışım Tanrı varmış (Antony Flew)

Yanılmışım Tanrı varmış (Antony Flew)

SİTEMİZE 10 SANİYE İÇİNDE ÜYE OLABİLİRSİNİZ!

, 17:40: (#1)

http://www.idefix.com/kitap/yanilmis...U2H5S5IT3WMZEI

, 18:27: (#2)

Tanıtım için teşekkür ederim Muratgan Kardeşim. Kitabın konusunu okuyunca benim de ilgimi çekti. En yakın zamanda alıp, okuyacağım.

http://www.hepsiburada.com/productDe...ctid=kprofil97

Yukarıda ki linkte "hepsiburada" oldukça iyi bir indirim yapmış. 10.10.2008 tarihine kadar dileyenler kitabı 8,48 YTL ye temin edebilirler.

Sevgiyle...

, 18:39: (#3)

Rica ederim kardeşim. Umarım başta ateist kardeşlerim olmak üzere birçok insan tarafından okunurda hakikatın sırlarına ermek nasip olur.

Selamet ve esenlikler dilerim...

, 17:49: (#4)

bunlar hep işte diri olan yaşayan bir rabbin olduğunun göstergesi.
Aslında birçok şekilde bizleri ne kadar sevdiğini ve de sonsuz merhametini gösteriyor tanrımız.
Bizler onun varlığını inkar etsek bile,o sürekli bizi kurtarmak istiyor.

, 13:18: (#5)

Emre-istanbul
bunlar hep işte diri olan yaşayan bir rabbin olduğunun göstergesi.
Aslında birçok şekilde bizleri ne kadar sevdiğini ve de sonsuz merhametini gösteriyor tanrımız.
Bizler onun varlığını inkar etsek bile,o sürekli bizi kurtarmak istiyor.

Rab seninle olsun kardeşim.Bu düşüncene aynen katılıyorum.Biz her ne kadar nankörlük etsek de aslında onun sevgisine layık olmasak da o bizi hayal edemiyeceğimiz kadar çok seviyor.Bu arada Muratgan kardeşimize de teşekkür derim.

, 08:43: (#6)

güzel bır kıtap sanırım almak lazım kesınlıkle evet..sadece ataist kardeslerın degıl herkesın okuması lazım sonucta kıtap bılgıdır yani...ıyı kötu bılmek lazım sonucta.

, 14:20: (#7)

İşin ilginci müslümanlar bu haberi ateistlere karşı kullanmaya çalışıyor. Her gördüğün tanrı, ilah, ALLAH mı sanki?

, 13:44: (#8)

hahaha haklısınız :) müslümanların da bol bol okumalarını diliyorum. ülkemiz zeki insanlardan oluşuyor. bir de okumaları engellenmese beyinleri yanlış eğitim sisteminde uyuşturulmasa hepsi gerçeğe kavuşacak.

SAYFA BAŞINA GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Hristiyan Forum'daki son mesajlar

SİTE İÇİ ARAMA MOTORU

KUTSAL KİTAPLAR KELİME ARAMA MOTORU

v B u l l e t i n ® J e l s o f t . E n t e r p r i s e s L t d . - Copyright ©2000 - 2015,

İncil | İsa Mesih | Tanrı Rab Allah | Hristiyanlık ve Hristiyan | Kuran | İslam | Muhammed | Katolik | Ortodoks | Protestan