• DUYURU:
    Hepinize lütuf ve esenlik olsun!
    Forum sayfalarımız henüz aktif değil ve forum sayfalarımızı oluşturmak için çalışıyoruz. Bu yüzden tüm sayfalara henüz erişemiyorsunuz.
    Gönderdiğiniz mesajlar forum aktifleştikten sonra yayınlanacaktır. Bu süre içerisinde gönderilen mesajlarınız incelenmek üzere bekletilecektir.
    Kısa bir süre sonra tüm bölümlere özgür bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Deprem ve Çığ Felaketlerinden Etkilenenler

Solus Christus 

Moderatör
Ülkemizde son zamanlarda yaşanan başta deprem ve çığ felaketleri gibi gelişmeler gerçekten üzücü ve bu durumları dualarımızda hatırlayarak Rab'bin önüne getirelim.

Elazığ ve çevresinde gerçekleşen deprem nedeniyle etkilenen tüm vatandaşlarımız için dua edelim. RAB orada bu durumdan etkilenen herkese yardım etsin ve bu bölgeyi bereketlesin.

Van’da 5 kişinin öldüğü çığ felaketinde kaybolan 2 kişiyi arayan ekiplerin üzerine de çığ düştü. 33 kişi maalesef hayatını kaybetti. RAB orada hayatını kaybeden kişilerin ailelerini teselli etsin ve sabır versin diye dua edelim.
 
Çünkü Tanrı dünyayı o kadar çok sevdi ki, biricik Oğlu'nu verdi. Öyle ki, O'na iman edenlerin hiçbiri mahvolmasın, hepsi sonsuz yaşama kavuşsun. (İncil, Yuhanna 3:16)
Online Kutsal Kitap Tevrat, Zebur ve İncil okumak için tıkla!
Üst