• DUYURU:
    Hepinize lütuf ve esenlik olsun!
    Forum sayfalarımız henüz aktif değil ve forum sayfalarımızı oluşturmak için çalışıyoruz. Bu yüzden tüm sayfalara henüz erişemiyorsunuz.
    Gönderdiğiniz mesajlar forum aktifleştikten sonra yayınlanacaktır. Bu süre içerisinde gönderilen mesajlarınız incelenmek üzere bekletilecektir.
    Kısa bir süre sonra tüm bölümlere özgür bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Forum Hakkında Soru ve Önerileriniz

Hristiyan Forum

Forum Yetkilisi
Merhaba,
Hristiyan Forum yapım aşaması şu an devam ediyor. Forum hakkında önerileriniz ve fikirleriniz de bizim için çok değerli. Bu başlık altında aklınızda öneriler varsa bize iletebilirsiniz. Aynı zamanda forum ile ilgili aklınızdaki soruları da burada bize iletebilirsiniz.

Sizlere esenlik olsun.

Godislove

Yeni Üye
Merhaba, calismalariniz icin teşekkür ederiz ama forumun arayüzü biraz kotu. Daha modern ve görsel olarak merak eden insanin girip dolanmak isteyebileceği bir taşarım secilebilir belki. Bir de insanların yazı yazabileceği veya ceviri yapabilecegi bir blog kısmi da konabilir.

filipus

Yeni Üye
Mezhepler bolumu gelebilir. Umarim eski sitenin son zamanlari gibi tek bir mezhep agirlikli bilgi akisi olmaz.

Nikoulas

Yeni Üye
Merhabalar,sitenin açılmasına çok sevindim eski foruma ne oldu ? niye birden kapandı? bu yeni forumu sadmin mi açtı ? her yazısını seve seve okuduğum Agustinus demirbaş foruma gelecek mi?

filipus

Yeni Üye
Başlığa verilen yanıtları görebilmek için lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol bağlantısına tıkla.
Eski forumun yöneticisi sadmin siteleri ve sosyal medya bağlantılarını öyle bir titizlilikle silmişki sanki 2003 yılından beri forum hiç kurulmamış hiç paylaşım yapılmamış. Üzüldüğüm nokta o kadar zamanın birikimi olan yazıların silinmesi. Acaba büyük yerden tehdit mi aldı yoksa inancından mı dönüş yaptıda gereksiz gördü siteyi. Şimdilik bu bir muamma bizim için. Agustinus ile sosyal medyadan bir ara iletişim kurmuştum. Forum moderatörü olarak onunda hiç haberi olmamış. Galiba Domain adı boşta kaldığı için yeni yönetim almış. Bu konuda tebrik ediyorum forum yönetimini.

Başlangıçta Söz vardı. Söz Tanrı’yla birlikteydi ve Söz Tanrı’ydı. Başlangıçta O, Tanrı’yla birlikteydi. Her şey O’nun aracılığıyla var oldu, var olan hiçbir şey O’nsuz olmadı.
(İncil, Yuhanna 1:1-3)
Online Kutsal Kitap Tevrat, Zebur ve İncil okumak için tıkla!