• DUYURU:
    Hepinize lütuf ve esenlik olsun!
    Forum sayfalarımız henüz aktif değil ve forum sayfalarımızı oluşturmak için çalışıyoruz. Bu yüzden tüm sayfalara henüz erişemiyorsunuz.
    Gönderdiğiniz mesajlar forum aktifleştikten sonra yayınlanacaktır. Bu süre içerisinde gönderilen mesajlarınız incelenmek üzere bekletilecektir.
    Kısa bir süre sonra tüm bölümlere özgür bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Gaziantep'te Kiliseye Katılmak İstiyorum

İlayda elif

Yeni Üye
İyi geceler herkese :) Gaziantep'de düzenli olarak kiliseye giden arkadaş ya da arkadaşlarım varsa ben çok gitmek istiyorum sadece hafif bir korku var üzerimde ve bunu atmam lazım buraya yazıp benimle iletişime geçebilme şansınız var mı?
 

Pavlus

Yeni Üye
Merhaba,
Gaziantep'te iki tane kilise var bildiğim kadarıyla. Onlara telefon ile ulaşarak sorularınızı sorabilir ve katılabilirsiniz diye düşünüyorum. İnternette sizinle kimin yazışıp iletişime geçeceğini bilemezsiniz. En doğrusu kilise ile doğrudan iletişim kurmanızdır.
 

Aziz Dfxmed

Yeni Üye
Ben de Gaziantep'te bulundum ve Yeni Yaşam kilisesine uğradım hiç çekinmeden gidebilirsiniz çok cana yakınlardır. Çay ikram ettiler hayat hakkında sohbetler ettik. Çocuklar aktivite olarak keman çalıyor oyunlar oynuyor vs. Bir nevi sosyal bir yer. Hiç çekinmeden uğrayın derim
 
İman yoluyla, lütufla kurtuldunuz. Bu sizin başarınız değil, Tanrı’nın armağanıdır. Kimsenin övünmemesi için iyi işlerin ödülü değildir.
(Efesliler 2:8-9)
Online Kutsal Kitap Tevrat, Zebur ve İncil okumak için tıkla!
Üst