• DUYURU:
    Hepinize lütuf ve esenlik olsun!
    Forum sayfalarımız henüz aktif değil ve forum sayfalarımızı oluşturmak için çalışıyoruz. Bu yüzden tüm sayfalara henüz erişemiyorsunuz.
    Gönderdiğiniz mesajlar forum aktifleştikten sonra yayınlanacaktır. Bu süre içerisinde gönderilen mesajlarınız incelenmek üzere bekletilecektir.
    Kısa bir süre sonra tüm bölümlere özgür bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Üyeliğinize kabul ettiğiniz için teşekkür ederim

datatip

Yeni Üye
Üyeliğinize kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.
"Dinim" bölümüne Müslüman yazdım ancak Panteistim. Yani arı misli her dinin güzelliklerinden kapmaya çalışırım.
Ama Tanrımım beni, doğarken seçemediğim özelliklerini kaderim olarak belirlediğini ve buradan Yine Tanrı yaratısı Dünya ile uyumlu olmamı istediği inancım nedeniyle Müslümanım diyorum.
Ben eski bir üyeyim ve bu siteye tekrar yazdığım için sevinçliyim.
Bu arada bu forum, çok güzel bir forumdur. Yeni yüzüylede güzel olmuş. Fikri sevilmeyenin, kendisinin sevilmediğini sanmaması için, düşünüşlerim olacak. Çünki insanların fikirlerinden çok daha fazla olduğunun farkındayım. Nede olsa bir bebek-çocukken fikrimiz yoktu ama sever-sevilirdik.
Esenlikler.
 

datatip

Yeni Üye
Hoşbuldum Sevgili Alexios. Çok teşekkür ederim sıcak mesajına. Bende kendimi bir yerde durmadığım için eleştiriyorum ama terkederek değil, toplayarak gidiyorum mazaretimi ne kadar sağlıklı yapıyorum, bilmiyorum. Bu forumda kendimi geliştirdim. Katkılarını unutamam. Umarım katkım olur, zararım olmaz 😊

--
Site Yönetiminin Notu: Eski forum sitesi ile biz farklıyız ve bir bağlantımız bulunmuyor. Hoş geldiniz.
 
Son Düzenleme:

Alexios

Yeni Üye
Site yönetimi beni şaşırttı :) önceki Admin ile aynı yazı kalıbı ve ifadeleri kullanılmaktadır. Öncekinin devamı, ya da el değiştirmiş biçimi olarak düşünüyordum.
Ufak bir iyileştirme yapılmasını rica ediyorum : Yeni konu başlıklarının açılabilmesini kolaylaştırabilirmisiniz ?
Teşekkür ediyorum.
 
İman yoluyla, lütufla kurtuldunuz. Bu sizin başarınız değil, Tanrı’nın armağanıdır. Kimsenin övünmemesi için iyi işlerin ödülü değildir.
(Efesliler 2:8-9)
Online Kutsal Kitap Tevrat, Zebur ve İncil okumak için tıkla!
Üst